HakkımızdaBurger ile ilgili neler biliyorsunuz? Piyasada yer alan ve sürekli farklı haberler ile aklınızda şüphe uyandıran mekânlarda hijyensiz ortamlarda Burger yemekten siz de sıkılmadınız mı? Game of Burger olarak, hem lezzeti hem de kaliteyi ön plana çıkarmanın niyeti ile yola çıktık. Burger lezzetine %100 dana etini dahil ettik ve %100 katkısız bir lezzet ortaya çıkardık. Merter bölgesinde hizmet veren firmamız, damağınıza yeni bir lezzet aşılamaya hazırlanıyor. Alternatiflerin tamamını unutacağınız, kendine has bir burger kültürü ile sizlerin beğenisine seslenecek olan Game of Burger, çalışmalarını ve mutfak sürecini gayet saydam ve şeffaf bir şekilde ilerletiyor. 2004 yılından bu yana LENASSO ismiyle tekstil sektöründe önemli hizmetler sunan firmamız, yatırımlarını aynı güven ve konfor dahilinde gıdaya yönlendirmiştir. Bu alanda yer alan kaliteli Burger açığını, en iyi etler, en deneyimli ve yaratıcı ustalarımız ile kapatmaya başlayan Game of Burger, kendi konseptini en iyi şekilde insanlara sunmaya devam ediyor.


Görsel estetiğin kalite anlayışını, yemek yediğiniz ortamın dizaynını ve dekorasyonunu burger etinin %100 doğallığından ilham alarak hazırladık. Damak tadının kültür etkisini İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden olan Merter’de en iyi şekilde sunmak niyetindeyiz. Merter bölgesinin alternatifsiz en yaratıcı konseptlerinden biri olan Game of Burger, kalite anlayışını tamamen müşterilerinin zevkli ve değerli estetik kaygılarından alıyor. Hizmetlerimiz, sürekli kendini yeniliyor ve genişleyerek daha büyük kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Sosyal medyanın gücüne kendi lezzetiyle seslenen Game of Burger, birçok sosyal mecrada karşılıklı iletişimde bulunup görüş ve önerilerinizi dikkate alarak, yeni nesil burgercilik anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Siz de katkısız %100 dana etinden yapılan birbirinden leziz burgerlerimizin tadına bakmak isterseniz, Buraya Tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz.